Джермейн Ленс: З кожним днем гравці Динамо розуміють один одного краще

Джермейн Ленс: У нас всіх одна мета - чемпіонство

Нападаючий Динамо і збірної Голландії Джермейн Ленс поділився причиною успіхів киян у цьому сезоні.

"Завдяки нашим напрацюванням під час тренувального процесу і різноманітним тактичним заняттям, які нам пропонують тренери, з кожним днем ​​ми з партнерами розуміємо один одного все краще і краще.

Читай також: Ленс: У минулому сезоні доводилося багато працювати і моя праця принесла свої плоди
Зараз, якщо проходжу по лівому флангу, знаю, що Кравець обов'язково вривається у штрафну. Якщо я опинився на правому фланзі, то на протилежному Ярмоленко неодмінно підтримує розвиток атаки. Сподіваюся, у другій частині сезону наше взаєморозуміння на полі стане ще кращим, і це буде позитивно позначатися на результатах команди.

Буває, що партнери не реалізовують моменти, які я створюю. Але ж з кожним може трапитися неприємність, кожен може промахнутися з кількох метрів або не потрапити  по м'ячу - я це прекрасно розумію. Головне, що нам вдається створювати моменти біля воріт суперника, і чим більше їх буде виникати, тим більше буде вірогідність, що ми, врешті-решт, ми заб'ємо м'яч.

Повірте, якщо я побачу, що хтось із партнерів навмисно маже з вигідних позицій, то першим підійду до нього і запитаю, адже ми працюємо на футбольному полі заради єдиної мети ", - сказав Ленс.

Читай також: Інтер хоче купити двох захисників Динамо

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що голландський нападаючий Динамо Джермейн Ленс отримав травму стегна в грі чемпіонату України проти донецького Олімпіка. 26 березня голландець повернувся до Києва на реабілітацію.

Додамо, що зараз Динамо лідирує в чемпіонаті України, випереджаючи донецький Шахтар на 7 очок. Також кияни пробилися в чвертьфінал Ліги Європи, після того, як в 1/8 турніру обіграли англійський Евертон із загальним рахунком 6: 4. У чвертьфіналі єврокубка "біло-сині" зустрінуться з італійською Фіорентиною.