Донецький Олімпік став першим півфіналістом Кубка України

0
259
Олімпіку вистачило одного гола, щоб вибити Ворсклу з Кубка України

Долю двоматчевого протистояння Олімпіка і Ворскли вирішив один м'яч.

Донецький Олімпік став першим півфіналістом Кубка України сезону 2014/15. 8 квітня в матчі-відповіді 1/4 фіналі команда Романа Санжара добилася перемоги 1: 0, що після виїзних 0: 0 у Полтаві в першому матчі проти Ворскли дозволило саме Олімпіку пройти далі.

Єдиний гол у двох матчах на рахунку Ситника, який на 57-й хвилині послав головою м'яч у ворота після подачі Дорошенко зі стандарту.

Решта півфіналісти Кубка України визначаться сьогодні пізніше. У разі перемоги Шахтаря і Динамо в своїх чвертьфінальних матчах саме одна з цих двох команд стане наступним суперником Олімпіка в Кубку України.

Олімпік - Ворскла 1: 0 (перший матч 0: 0)

Гол: Ситник, 57