Наставник Фіорентини: Ми виглядали краще за Динамо

Sport bigmir,  24 квітня 2015, 09:49
0
117
Вінченцо Монтелла прокоментував перемогу своєї команди над Динамо

Головний тренер Фіорентини Вінченцо Монтелла вважає, що його команда виглядала краще, ніж Динамо в матчі-відповіді 1/4 фіналу ЛЄ

"Ми провели сьогодні прекрасний матч. Єдине, що мене розчарувало, - це те, що ми забили мало голів. Але перемогу ми сьогодні, без сумніву, заслужили.

У другому таймі ми намагалися більше контролювати м'яч. Ми як і раніше прагнули створювати небезпечні моменти біля воріт Динамо.

Читай також: Ребров: У мене є питання щодо видалення Ленса - я симуляції не побачив

У чвертьфіналі немає легких команд. Тому причина такого результату в тому, що наша команда добре грала і відмінно підготувалася до матчу. Не тільки у функціональному плані, а у всіх компонентах в цілому

Сподіваюся, у півфіналі нам не випаде Наполі. Це все-таки італійська команда. До того ж, точно не слабка. Подивимося, якого суперника нам визначить жереб.

Звичайно, півфінал - це не кінцева наша ціль. Я пишаюся своїм гравцями, радий тому, як вони грають, але тепер перед нами стоїть завдання виходу у фінал. Нас чекають серйозні, але, сподіваюся, ми зуміємо завоювати путівку у вирішальний матч Ліги Європи", - сказав Монтелла.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Динамо програло з рахунком 2:0 у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Фіорентині і залишило турнір. З 40-ї хвилини кияни грали в меншості.

Дивіться фотогалерею: Достойно попрощалися з Європою: Як Динамо в Італії програло

За матеріалами: dynamo.kiev.ua