Реал виграв у Сельти в чемпіонаті Іспанії

Sport bigmir,  27 квітня 2015, 00:30
0
179
Хав'єр Ернандес святкує гол у ворота Сельти

У неділю, 26 квітня, мадридський Реал з рахунком 4:2 в гостях обіграв Сельту в матчі 33-го туру чемпіонату Іспанії.

Перший гол у матчі був забитий вже на 10-й хвилині. Нападник Сельти Ноліто, отримавши м'яч на правому фланзі, обіграв Крооса і Карвахаля і, змістившись в центр, пробив у ближній кут повз Касільяса.

Через шість хвилин Реал зрівняв рахунок. Захисники Сельти невдало вибили м'яч після навісу в свою штрафну площу. Сферу підхопив Тоні Кроос, який з 17-ти метрів вколотив м'яч у лівий від воротаря кут.

Після двох швидких м'ячів команди і не думали збавляти темп. На 24-й хвилині зустрічі півзахисник Реала Хамес Родрігес віддав розрізану передачу на Хав'єра Ернандеса, який зробив рахунок 1: 2 на користь гостей.

Вже через чотири хвилини команди знову зрівнялися за забитими м'ячами. Сантьяго Міна вискочив на побачення з воротарем Реала Ікером Касільясом. Перший удар іспанця прийшовся в штангу, однак з другої спроби Мина відправив м'яч у сітку воріт гостей.

А під завісу першого тайму знову забив Реал. Хамес Родрігес сильно пробив з 17-ти метрів і м'яч, рикошетом від ноги захисника Сельти влетів у лівий від воротаря кут.

Після такого першого тайму очікувалося, що команди продовжать у такому ж дусі і в другій половині зустрічі. Однак у другому таймі Реал повністю віддав ініціативу господарям поля, покладаючись лише на рідкісні контратаки.

Одна з них і поставила крапку в грі. На 69-й хвилині зустрічі захисник мадридців Серхіо Рамос вивів на побачення з воротарем Сельти Хав'єра Ернандеса, який встановив остаточний рахунок матчу: 4:2 на користь Реала.

Після цієї зустрічі Реал продовжує переслідувати Барселону в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. В активі мадридців 79 очок, тоді як у каталонців на два пункти більше.

Сельта - Реал 2:4

Голи: Ноліто, 9, Санті Міна, 28 - Кроос, 16, Хав'єр Ернандес, 24, 69, Хамес Родрігес, 43