Експерт: У футболістів Шахтаря від бажання перемогти емоції перекрили розум

Sport bigmir,  27 квітня 2015, 12:35
0
800
Грачов вважає, що після 30-ї хвилини гра перейшла в поштовхи, стусани, розмови з суддею

Екс-гравець донецького Шахтаря Віктор Грачов поділився думкою про українське дербі.

"Якщо Адріано не забиває такі м'ячі, як вчора з Динамо, на щось сподіватися складно. Тепер складно уявити, що може перешкодити першому, через шість років, чемпіонству Динамо. Хіба що якщо в ЧУ завезти Барсу, Реал і Баварію і три з п'яти матчів, що залишилися, кияни повинні будуть зіграти з ними.

Читай також: Віктор Леоненко порівняв Андрія Ярмоленка з Артемом Мілевським

Головною для Шахтаря стає боротьба за друге місце, і здобуте вчора очко може в ній допомогти. Киянам потрібна була нічия, і вони її здобули. У такій же ситуації може опинитися і Шахтар перед грою з Дніпром: нічия - і ти в ЛЧ.

Щодо вчорашньої зустрічі відзначу витримку Хачеріді. У футболістів Шахтаря від бажання перемогти емоції перекрили розум, і з хвилини 30-ї гра припинилася. Вона перейшла в поштовхи, стусани, розмови з суддею, що було вигідно Києву. Ну і заміни - Бернард і Марлос - не підсилили, а розвалили гру Шахтаря. Команда залишилася вдесятьох, треба чесно говорити", - розповів Грачов.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Шахтар і Динамо зіграли у Львові з рахунком 0:0 у матчі 21 туру чемпіонату України.

За п'ять турів до фінішу Шахтар відстає від Динамо на п'ять очок і лише на одне випереджає Дніпро, що йде третім.

Дивіться фотогалерею: Емоційна битва: Як Шахтар і Динамо у Львові грали

За матеріалами: Сегодня-Спорт