0
592
Коноплянка увійшов до збірної перших півфіналів Ліги Європи

У збірній перше півфіналів Ліги Європи по чотири гравці Дніпра і Севільї, два футболісти Наполі і один представник Фіорентини.

Сайт UEFA склав збірну перших матчів 1/2 фіналу Ліги Європи, в яку увійшли відразу чотири футболісти дніпропетровського Дніпра - Денис Бойко, Дуглас, Руслан Ротань і Євген Коноплянка.

Потрапили до збірної туру і два гравці Наполі, з яким Дніпро зіграв внічию. Це автор гола у ворота Бойка Давид Лопес і захисник Рауль Альбіоль, що закрив в матчі Калініча.

Також потрапили в збірну чотири гравці Севільї, що розгромила Фіорентину 3:0. Це захисники Алекс Відаль і Бенуа Тремулінас, півзахисник Стефан Мбіа і форвард Карлос Бакка, яким компанію склав настирливий нападаючий Фіорентини Мохамед Салах.

Вибір футболістів українського клубу сайт UEFA прокоментував наступним чином:

Денис Бойко

Можливо, в перші 45 хвилин голкіпера тривожили не так часто, зате після перерви йому довелося попрацювати і зробити чотири чудових сейви, які перешкодили відзначитися найкращому снайперу турніру Гонсало Ігуаїну.

Дуглас

Бразилець майже завжди був зайнятий боротьбою з атакуючими футболістами Наполі, але його вміння вибирати позицію значно полегшило життя голкіперу Дніпра в першому таймі. Рідкісний простріл проходив далі ближньої штанги.

Руслан Ротань

Центральний хавбек дисципліновано виконував свої оборонні обов'язки і вкотре блиснув організаторськими здібностями. Ротаню вдалося налагодити гру команди в середині поля, через що Наполі був змушений збитися на верхові закидання замість звичних розрізають передач.

Євген Коноплянка

Його команда не так часто володіла м'ячем, і вінгеру довелося показувати інші грані своєї гри. Він ускладнив життя гравцям Наполі в центрі поля і зробив кілька важливих перехоплень на підходах до штрафного Дніпра.

Нагадаємо, перший матч 1/2 фіналу Ліги Європи Наполі - Дніпро, який відбувся 7 травня, закінчився з рахунком 1:1.

Дивіться фотогалерею: Як Дніпро зіграв внічию з Наполі в півфіналі Ліги Європи

За матеріалами: uefa.com