Захисник Шахтаря: Прикро, що втратили перемогу над Карпатами

Sport bigmir,  31 травня 2015, 12:00
0
145
Сергій Кривцов прокоментував підсумок матчу Шахтар - Карпати

Захисник Шахтаря Сергій Кривцов прокоментував нічию своєї команди з Карпатами в останньому турі чемпіонату України.

"З перших хвилин ми кинулися в атаку, створювали моменти. Звичайно, Карпати намагалися діяти від оборони, тому так довго не виходило розпечатати ворота суперника. Але, слава Богу, отримали можливість пробити штрафний - і нарешті реалізували свій шанс. Плюс, звичайно, хотілося віддати якомога більше передач на Алекса, щоб він став кращим бомбардиром. Тому що це престиж всієї команди.

Напередодні поєдинку говорили про те, що якщо буде призначений одинадцятиметровий, його повинен пробивати Алекс. Звичайно, другий наш м'яч Луїс Адріано міг би й сам забити, але він вчинив, як справжній партнер по команді, і віддав гольову передачу на Тейшейру. Звичайно, прикро, що, виграючи 2:0, ми пропустили два непотрібних м'ячі.

У першому випадку - удар зі штрафного і майстерність Карнози, а в другому - наша обрізка і точний удар Худоб'яка. У принципі, більше моментів у суперника і не було, але й цього було достатньо. А під завісу тайму позначилися і емоції, і втома - останній матч чемпіонату. Можливо, це також відіграло свою роль у тому, що ми сьогодні не здобули перемогу", - зазначив Кривцов.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що матч 26-го туру чемпіонату України Шахтар - Карпати завершився з рахунком 2:2.
За матеріалами: ФК Шахтер