Ярмоленко: Ми ні в чому не поступалися Шахтарю і десь навіть перевершували

1
135
Ярмоленко впевнений, що Динамо показало хороший футбол

Андрію Ярмоленку не соромно за гру в матчі за Суперкубок України.

"Зізнатися, за гру нам не соромно. Вважаю, ми показали хороший футбол, але, на жаль, у спорті буває, що при цьому ти програєш. Саме так сьогодні і сталося. Вважаю, нам нема через що зараз засмучуватися. Готуємося до чемпіонату України. Думаю, ви бачили, що у фізичному плані ми сьогодні були краще за Шахтар. Ми в гарній формі входимо в сезон.

Мені здається, що перший тайм сильніше провів Шахтар, а другий – ми. Вийшла рівна гра. Матч був до гола. Хто його забив, той і виграв. На жаль, це було не Динамо.

Завжди неприємно програвати. Тим більше, на останніх хвилинах. Але я пишаюся своєю командою: ми були гідні перемоги і, вважаю, ні в чому Шахтарю не поступилися, а в десь навіть і перевершували "гірників".

Як вирішувалося питання про те, хто стане у ворота після видалення Шовковського? Від тренерів на це рахунок ніяких установок не було. Хто відчув у собі більше впевненості, той і став у ворота. На жаль, Драговичу не вдалося відбити пенальті", - зазначив Ярмоленко.

Раніше повідомлялося, що Шахтар з рахунком 2:0 обіграв Динамо в матчі за Суперкубок України.

Дивіться фотогалерею: Реванш на березі моря: Як Шахтар обіграв Динамо в Суперкубку України

За матеріалами: dynamo.kiev.ua