Казанська малярія: Огляд 2-го туру чемпіонату Росії

0
201
Краснодар - Спартак

Три команди пройшли два тури без очкових втрат, а Рубін неприємно дивує уболівальників.

У понеділок, 27 липня, завершився другий тур чемпіонату Росії з футболу. Із знакових подій відзначимо перемоги ЦСКА, Зеніту і Локомотива, які виграли обидва стартові поєдинки чемпіонату і очолюють турнірну таблицю.

Внизу Анжі і Рубін, але якщо команда Юрія Сьоміна в цьому турі завдяки голу Лукмана Аруни вигравала у Локомотива, але не стримала прийнятний результат, але головне відкриття минулого чемпіонату Рубін розчаровує грою і результатами.

Матч туру: Краснодар - Спартак 0:1

Спартак програв три останні зустрічі з Краснодаром із загальним рахунком 1:11, але в цьому турі зумів перервати неприємну для себе серію. "Червоно-білі" протягом стартових 20 хвилин домінували на полі, показували швидкий, комбінаційний футбол, але чи гравців поки не вистачає на весь матч, або гравці Краснодара зрозуміли, як зламати гру суперника, бо далі Спартак став схожий на себе торішнього.

Втім, гра Спартака розладналася тільки в нападі, а ось біля своїх воріт москвичі не давали господарям створювати моменти до самої кінцівки. Лише в останні 10 хвилин Краснодар "закрив" Спартак на своїй половині, але вирвати хоча б нічию не зумів.

Тріо лідерів

Після другого туру на верхівці турнірної таблиці утворилося тривладдя - ЦСКА перед стартом у кваліфікації Ліги чемпіонів розім'явся на Крилах Рад, Зеніт завдяки дублю іменинника Халка і дебютному голу за команду Дзюби розгромив Урал 4:1, а Локомотив в понеділок здобув вольову перемогу над Анжі.