Малиновський: У Києві потрібно доводити, що перемога не випадкова

Sport bigmir,  31 липня 2015, 08:56
0
194
Малиновський двічі забив Шарлеруа

Автор двох забитих м'ячів у ворота Шарлеруа півзахисник Зорі Руслан Малиновський розповів про успішний поєдинок для себе і команди.

"Всі задоволені, що виграли в гостях 2:0. Це позитивний результат. Як і планували, зіграли сьогодні добре, агресивно.

У першому таймі не вистачало останнього пасу. Другий тайм почали агресивно, забили, намагалися зіграти на контратаках і забити другий.

Потрібно виходити і доводити в Києві, що ця перемога не випадкова. Потрібно виходити і перемагати їх удруге", - сказав Малиновський в інтерв'ю телеканалу Футбол 2.

Нагадаємо, Зоря виграла перший матч третього кваліфікаційного раунду у бельгійського Шарлеруа 2:0.

За матеріалами: football.ua