Роман Санжар: Олімпік програв Зорі закономірно

Sport bigmir,  10 серпня 2015, 09:20
0
45
Роман Санжар: Ми пропустили через грубі помилки оборони

Головний тренер Олімпіка Роман Санжар розкрив причини поразки своєї команди від Зорі.

"Вважаю, що сьогодні програли закономірно. На перший тайм вийшли затиснутими. В обороні все-таки допускали помилки. Десь виручав воротар. Десь суперник не скористався тими моментами, які створив. Дотримано практично до кінця. Через індивідуальні грубі помилки пропустили гол.

Читай також: Зоря повністю переграла Олімпік - Юрій Вернидуб

І в другому таймі, ясна річ, нам потрібно було відіграватися, йти вперед. Як тільки ми розкрилися, розуміли, що у Зорі дуже швидка група атаки. Що можливо будемо потрапляти на контратаки. Потрібно було рятувати зустріч, тому активно йшли вперед.

Перебуваючи в чужій штрафній, замість того, щоб пробивати по воротах, намагатися забивати голи, ми через неправильні рішення, через брак майстерності, отримували контратаки в наші ворота, в результаті чого значно програли", - завершив Санжар.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що луганська Зоря з рахунком 4:0 обіграла Олімпік в матчі 4-го туру чемпіонату України.

За матеріалами: zarya-lugansk.com