Молодіжна збірна України обіграла Динамо-2

Sport bigmir,  12 серпня 2015, 09:15
0
130

У рамках підготовки до відбіркового турніру Євро-2017 оновлена молодіжна збірна України провела контрольний матч з Динамо-2.

Нинішній збір "молодіжки" триває всього три дні, тому інші цілі окрім як познайомитися-поспілкуватися з футболістами Ковалець навряд чи переслідував. З одного боку це скликання існує вже дев'ять місяців, і більшість хлопців вже не потребують зіграності. Але з іншого - саме зараз до Ковальця приєдналися футболісти 1995 р.н., які влітку їздили на ЧС-2015 в Нову Зеландію в складі збірної України U-20 Олександра Петракова.

Враховуючи таке масове вливання за три тижні до першого офіційного матчу відбору Євро-2017, Ковалець кидає всі сили на повноцінне формування стартового складу і його згуртування. З «орлів Петракова» в «старті» з'явилося відразу п'ятеро гравців: Бурда, Соболь, Чумак, Коваленко і Бесєдін (у другому таймі додався Сарнавський). Вони дуже вдало вписалися в компанію завсідників "молодіжки", на яких Ковалець робить ставку не один місяць - Бущан, Мірошниченко, Азацький, Мишнєв, Близниченко.

У другому таймі Ковалець дав шанс в основному тим, хто тільки робить перші серйозні кроки в Прем'єр-лізі. З більших "ветеранів" можна виділити Філімонова, Чачуа, Данченка, Хльобаса і Гриня, яких підтримували Шеремета, Мигунов, Сваток, Петько, Матвієнко і Зубков.

Варто визнати, що без Мишнєва, Коваленка, Близниченка і Бесєдіна збірна пристойно ослабла і кепсько провела більшу частину другого тайму. Лідерами ж другої 45-хвилинки у синьо-жовтих можна назвати Філімонова, Данченка і Гриня, на вістрі впевнено діяв Зубков, але в тилу ресурси були набагато скромніші, що дозволило Динамо-2 досить швидко відігратися з 0:2.

Справи польові. У першому таймі «молодіжка» взагалі не помітила Динамо-2. І справа тут навіть не в класі команди Ковальця з Бурдою, Чумаком, Коваленком і Бесєдіним в складі. Самі динамівці виглядали розібраними, перший дійсно небезпечний момент «народивши» тільки хвилини до 30-ї. В іншому ж обрізки, неточні передачі, мало руху. На тлі цього Бесєдін і Ко швидко спорудили два м'яч (у Бесєдіна - гол + пас) за допомогою нехитрих, але чітких комбінацій з фланговими прострілами і замиканням біля лінії воротарської.

У другому таймі обидві команди кардинально оновили склади, через що змінилася і сама гра. Синьо-жовті почали менше тримати м'яч і дозволили динамівцям впевнено почуватися на флангах. Також не зовсім впевнено діяв Сарнавський, і цим скористався Ковбаса - на рахунку молодого форварда дубль (а ще один гол Ковбаси скасований через офсайд).

У підсумку підопічні Сергія Ковальця таки вирвали перемогу, в середині другого тайму всіма силами відсунувши гру від своїх воріт. Спочатку відзначився Зубков, а під саму завісу забив Данченко - 4:2.

Україна U-21 - Динамо-2 - 4:2
Голи: Коваленко, Бесєдін, Зубков, Данченко - Ковбаса (2)

За матеріалами: football.ua