Чемпіон переможений: Манчестер Сіті відправив три м'ячі у ворота Челсі

226
Чемпіон переможений: Манчестер Сіті відправив три м ячі у ворота Челсі
Агуеро відкрив рахунок у матчі

Чинний чемпіон Англії Челсі у двох стартових турах набрав одне очко.

Чинний чемпіон Англії лондонський Челсі невдало починає захист свого титулу. Після втрати очок у першому турі підопічні Моурінью в другому турі були розгромлені віце-чемпіоном країни Манчестер Сіті.

При цьому розгром виявився справедливим - тільки в першому таймі Агуеро міг п'ять разів забивати, але тільки одного разу зумів переграти Беговича. На 31-й хвилині він прибрав двох захисників і влучив у вільний дальній кут воріт.

Челсі собі в актив може записати початок другого тайму, але, не зумівши реалізувати одну з нечисленних своїх можливостей, Челсі пропустив після стандарту біля своїх воріт. Після подачі кутового від Коларова Компані вигравав у Івановича боротьбу на другому поверсі і вразив ворота суперника.

Цей гол відправив Челсі в нокдаун і тут же Фернандіньо в один дотик з лінії штрафного влучив у дальній кут воріт Беговича, поставивши ефектну крапку в матчі.

3:0 - МанСіті домагається другої розгромної перемоги в чемпіонаті й упевнено очолює турнірну таблицю, показуючи найупевненішу гру, а ось Челсі з одним набраним очком поки що серед аутсайдерів.