Луїс Адріано приніс перемогу Мілану

Sport bigmir,  30 серпня 2015, 18:36
0
524

Мілан з рахунком 2:1 обіграв Емполі в матчі 2-го туру чемпіонату Італії, який відбувся 29-го серпня.

Новачки Мілана Луїс Адріано і Карлос Бакка принесли перемогу своєму новому клубу. Рахунок матчу був відкритий вже на 17-й хвилині гри, коли екс-форвард Шахтаря вивів колумбійця на побачення з воротарем Емполі. Бакка обіграв кіпера і вразив порожні ворота.

Вже через три хвилини гості відігралися. Ріккаро Спонара, відгукнувшись на витончений пас п'ятою Маккароне, "розстріляв" ворота свого колишнього клубу.

Після такого початку гра помітно заспокоїлася. Мілан грав досить слабо, постійно провалюючись у середній лінії, а задум Емполі зловити суперника на контратаках не працював через слабку творчу гру "россонері".

Однак Мілан все ж зміг вирвати перемогу. І знову в центрі подій опинився Луїс Адріано. На 69-й хвилині бразилець головою замкнув подачу з кутового у виконанні Бонавентури.

У час, що залишився, на полі практично нічого не відбувалося. Мілан намагався зберегти перевагу, а Емполі зміг показати лише нездатність створювати гостроту біля чужих воріт.

Мілан - Емполі 2:1

Голи: Бакка, 17, Луїс Адріано, 69 - Сапонара, 20

Мілан: Дієго Лопес, Маттіа Де Шильйо, Романьолі, Сапата, Антонеллі, Де Йонг, Ночеріно (Куцка, 46), Бертолаччі (Полі, 83), Сусо (Бонавентура, 55), Бакка, Луїс Адріано

Емполі: Скорупський, Дзамбеллі, Тонеллі, Барба (Коста, 80), Маріу Руї, Діуссе (Майелло, 77), Кроче, Зьелінскі, Сапонара, Пуччареллі, Маккароне (Мчедлідзе, 62)

Попередження: Тонеллі, Маккароне