Екс-арбітр ФІФА: Трюк Гармаша я б назвав "польотом оленя"

0
842
Екс-арбітр ФІФА: Трюк Гармаша я б назвав  польотом оленя
Гармаш залишив збірну України в меншості

Мирослав Ступар впевнений, що гравцеві збірної не варто було сперечатися з арбітром у матчі проти Білорусі.

"Денис Гармаш наче дві ролі виконував: добре працював у центрі поля, але одночасно сперечався з арбітром. І за ці суперечки справедливо отримав два попередження. Перше - саме після епізоду з Філіпенком, коли одразу кинувся до арбітра і почав йому щось емоційно пояснювати; а на дев'ятнадцятій хвилині, коли Гармаша збили з ніг, Денис зажадав від арбітра жовтої картки для суперника.

У нас у чемпіонаті таке проходить, але на міжнародній арені - ні. Ліані дав зрозуміти Гармашу, що якщо той і далі буде апелювати, то отримає попередження. І Гармаш таки його отримав, правда, не за розмови, а за симуляцію.

Той трюк на 90+2-й хвилині я б назвав "польотом оленя". Денис кинув м'яч, добре підстрибнув і завалився на газон; а якби не підстрибнув, то його, напевно, дійсно збили б із ніг. А так Гармаш дуже картинно впав, за що й отримав справедливе друге попередження", - зазначив екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmit)net повідомляв, що збірна України з рахунком 3:1 обіграла команду Білорусі в кваліфікації Євро-2016.

За матеріалами: газета Сегодня