Тренер Сталі: Гадаю, Мірча Луческу має бути задоволений

Sport bigmir,  19 вересня 2015, 20:20
0
258
Володимир Мазяр

Наставник Сталі Володимир Мазяр прокоментував поразку своєї команди в матчі 8-го туру чемпіонату України від Шахтаря.

"Пропустили перший гол після рикошету, а інший - зі стандарту. Вже другу гру поспіль пропускаємо зі стандарту - є в нас проблема в цьому плані, тому будемо намагатися швидше її розв’язати.

Прикро, що пропустили на останніх секундах тайму. Я думаю, якби рахунок був 1:0, гра після перерви була б цікавішою. Хочу сказати, що прочитав напередодні інтерв'ю головного тренера команди Шахтар. Я думаю, Мірча Луческу має бути задоволений тим, що Сталь сьогодні грала у футбол, показала необхідні якості, і якщо розібратися, то після перерви ми створили більше гольових можливостей, ніж Шахтар", - цитує Мазяра прес-служба Шахтаря.

Нагадаємо, матч 8-го туру чемпіонату України Шахтар - Сталь закінчився з рахунком 2:0.