Перестрілка в Саранську і побитий Спартак: Огляд 9-го туру чемпіонату Росії

Sport bigmir,  22 вересня 2015, 10:45
0
196

До вашої уваги огляд 9-го туру чемпіонату Росії, матчі якого відбулися 18-21 вересня.

Матч туру. Мордовія - ЦСКА (4:6)

У Саранську був зіграний справжній матч-трилер за участю лідера чемпіонату Росії. Вже до 19-й хв. москвичі програвали 3:0 та ще й залишилися в меншості.

Але після перерви ЦСКА перевтілився - і за 10 хв. відігрався, ще раз пропустив, а потім видав ще одну результативну 10-хвилинку, за яку забив тричі, і встановив підсумковий рахунок 6:4 на свою користь.

Після матчу тренер ЦСКА Леонід Слуцький пояснить чудове перевтілення своєї команди тим, що він пригрозив відправити основний склад в Іркутськ на кубкову гру.

ФК ЦСКА

Втрати ЦСКА і Спартака

Заміна тренера в краснодарській Кубані позитивно позначилася на команді - і вона виграла перший матч у сезоні. Під "каток" потрапив московський Спартак, який тричі змушений був розпочинати гру з центра поля після пропущених м'ячів, а сам так і не зміг відзначитися.

Втратою очок завершився і матч Зеніту проти Амкара. Дзюба вивів свою команду вперед на 11-й хв., потім Зеніт ще мав масу моментів, щоб зміцнити перевагу, але не зумів їх реалізувати, за що поплатився на 66-й хв. після удару Анене. Вирвати перемогу пітерцям не вдалося.

ФК Спартак

Локомотив вже другий

Серед решти матчів відзначимо спокійну перемогу Локомотива, яка дозволила "залізничникам" піднятися на друге місце в турнірній таблиці, а також тріумф Уралу над Краснодаром. Єкатеринбуржці забили торішньому бронзовому медалісту три м'ячі і набрали сім очок у трьох останніх матчах після звільнення Гончаренка, а ось Краснодар продовжує лихоманити.