Скандальне донецьке дербі: Огляд 9-го туру чемпіонату України

Sport bigmir,  28 вересня 2015, 11:25
0
274

Тейшейра приніс Шахтарю перемогу, а Дніпро повернувся до призової трійки.

Чемпіонат України з футболу перейшов третину своєї дистанції і вже зараз, дивлячись на турнірну таблицю, можна зрозуміти, хто боротиметься за чемпіонство, місця в Лізі Європи, а кому приготовлена роль борця за виживання. Наразі команди виділилися в окремі групи і звітний тур тільки підтвердив сформовану ієрархію.

Матч туру - Олімпік - Шахтар 2:3

Донецьке дербі у Києві видалося найбільш суперечливим поєдинком у турі. Олімпік більше половини матчу грав у більшості, двічі виходив вперед, але Шахтар зрівнював рахунок завдяки пенальті, а в підсумку "гірники" забили переможний м'яч з офсайду.

З причини скандальності матчу на другий план пішло досягнення Тейшейри, який знову відзначився дублем і в гонці бомбардирів з 12-ма забитими голами вже не відчуває конкуренції.

Динамо обіграло своїх резервістів

Київське Динамо на матч з Говерлою вийшло в бойовому складі і довело свою перевагу над резервістами - в стартовому складі ужгородців вийшло дев'ять орендованих динамівців. Команда Реброва в кожному з таймів забила зусиллями Кравця і Гусєва, і без особливих зусиль на класі здобула три очки, зберігши лідерство в чемпіонаті.

Бронзова перестановка

З інших матчів відзначимо перемогу Дніпра над Металістом 2:1. Героєм команди Маркевича став Матеус - спершу його удар підправив у свої ворота Рижук, а на 70-й хвилині вже ніхто не завадив Матеусу стати автором гола