Мірча Луческу: Нас збив з пантелику перший гол

Sport bigmir,  1 жовтня 2015, 00:28
0
429
Мірча Луческу

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу залишився задоволений грою своєї команди в матчі з ПСЖ у Лізі чемпіонів

"Результат дуже забавний. Я вважаю, що ми не заслуговували цього. Для мене було важливо створити приємне враження після цієї гри.

ПСЖ, як і Реал, створені для гри в Лізі чемпіонів, гравці з величезним досвідом, у віці 25-27 років. Я задоволений грою своєї команди.

Читай також: Тренер ПСЖ: Матч з Шахтарем - найвдаліша гра в цьому сезоні

У нашій команді середня лінія - це молоді хлопці. Нас збив з пантелику перший гол на 6-й хвилині, потім втрачені моменти Гладкого. У перерві я попросив гравців домінувати, йти в атаку, хлопці молоді поспішали, ми не реалізували моменти, трохи не вийшло.

Перемога заслужена з боку ПСЖ, вони реалізували свої моменти. Три удари - три голи. Ми повинні будемо грати за третє місце. Навіть граючи добре, ми не зможе на рівних змагатися з Реалом і ПСЖ", - сказав Луческу після матчу.

Нагадаємо, матч другого туру групового раунду Ліги чемпіонів Шахтар - ПСЖ закінчився з рахунком 0:3.