Sport bigmir,  10 жовтня 2015, 00:16
0
1071
Білорусь несподівано обіграла Словаччину

9 жовтня крім матчу збірної України в Македонії відбулися ще вісім матчів відбору на Євро-2016.

За підсумками матчів кваліфікації 9 жовтня на чемпіонат Європи отримали путівки збірні Іспанії та Швейцарії. Раніше з груп С, Е і G путівки на Євро-2016 добули Англія й Австрія.

Група С

У нашій групі збірна Іспанії оформила собі дострокове перше місце, розгромивши Люксембург. У кінцівці кожного з таймів забив Касорла, також дубль у другій половині гри оформив нападаючий Пако Алькасер, який забив м'ячі на 67-й і 80-й хвилинах.

Сенсаційно завершився поєдинок в Жиліні, де збірна Білорусі добилася перемоги над командою Словаччини. Єдиний гол у матчі на рахунку Станіслава Драгуна на 34-й хвилині. Примітно, що білоруси з 67-ї хвилини грали в меншості, але втримали перемогу.

Перед останнім туром в України і Словаччини однакову кількість очок, але у словаків перевага в особистих зустрічах. В останньому турі Словаччина зіграє з Люксембургом, тоді як Україна прийме Іспанію.

Група Е

Збірна Англії продовжує йти у відборі на Євро-2016 без втрати очок. Завдяки голам Тео Уолкотта і Рахіма Стерлінга британці обіграли Естонію 2:0.

Англійці в цій групі давно оформили путівку на чемпіонат Європи, а в цьому турі це ж зробили швейцарці, які розгромили збірну Сан-Марино 7:0. Збірній Швейцарії допомогла Словенія, яка не змогла вдома обіграти Литву 1:1 і тепер гратиме в плей-офф.

Група G

Збірні Росії та Швеції продовжують заочну боротьбу за друге місце в групі, синхронно здобувши перемоги в цьому турі. Команда Швеції впевнено 2:0 переграла Ліхтенштейн, а Росія з рахунком 2:1 виявилася сильнішою від Молдови.

Обидві команди вже мінімум гарантували собі плей-офф, чому посприяла перемога лідера групи Австрії над Чорногорією. Чорногорці двічі в матчі виходили вперед, але не зуміли стримати переможний рахунок і в підсумку вирішальний гол пропустили на 92-й хвилині.

Росія перед останнім туром випереджає Швецію на 2 очки. Нашим сусідам залишилося зіграти вдома з Чорногорією, тоді як Швеція зустрінеться з Молдовою.

Результати матчів 9 жовтня

Група C

Македонія - Україна 0:2

Гол: Селезньов, 59 (пен), Кравець, 87

Македонія: Пачовскі, Брдаровскі, Л. Жута, Шиков, Рістевскі, Ашковскі, Петрович, Алімі, Ібраїмі, Хасані, Ілійоскі

Україна: П'ятов, Шевчук, Хачеріді, Ракицький, Федецький, Ротань, Сидорчук, Риболовля, Коноплянка, Ярмоленко, Селезньов

Словаччина - Білорусь 0:1

Гол: Драгун, 32

Вилучення: Мартинович, 65

Словаччина: Козачік, Шкртел, Губочан, Салата, Вайсс, Гамшик, Швенто, Куцка, Мак, Печовскі, Дуріс

Білорусь: Горбунов, Мартинович, Поляков, Сиваков, Бордачов, Драгун, Ренан Брессан, Стасевич, Нехайчик, Гордійчук, Сігневіч

Іспанія - Люксембург 4:0

Голи: Касорла, 42, 85, Алькасер, 67, 80

Іспанія: Касільяс, Піке, Бартра, Хуанфран, Жорді Альба, Бускетс, Фабрегас, Санті Касорла, Сільва, Мората, Педро Родрігес

Люксембург: Жубер, Шано, Делгаду, Мальгет, Янс, Жерсон, К. Мартінс, Паяль, Мутш, Бенсі, Жоакім

Група E

Англія - ​​Естонія 2:0

Гол: Уолкотт, 45, Стерлінг, 85

Англія: Харт, Клайн, Бертранд, Кехілл, Смоллінг, Мілнер, Барклі, Стерлінг, Лаллана, Уолкотт, Кейн

Естонія: Аксалу, Пикк, Клаван, Яагер, Метс, Калласте, Дмитрієв, Васильєв, Теністе, Пурье, Зеньов

Словенія - Литва 1:1

Гол: Бірса, 45+1 (пен) - Новіковас, 86 (пен)

Словенія: Ханданович, Цесар, Б. Іліч, Йокіч, Андраж Струна, Куртич, Бірса, Лазарович, Крхін, Ілічіч, Берич

Литва: Зубас, Клімавічюс, Фрейдгеймас, Славіцкас, Жалюкас, Черних, Сливка, Новіковас, Жулпа, Панка, Спальвіс

Швейцарія - Сан-Марино 7:0

Голи: Ланг, 17, Інлер, 55 (пен), Мехмеді, 65, Джуру, 72 (пен), Касамі, 75, емболії, 80, Дердійок, 89

Швейцарія: Бюркі, М. Ланг, Родрігес, Джуру, Шер, Інлер, Дзуффі, Касамі, емболії, Мехмеді, Дрміч

Сан-Марино: А. Сімончіні, Алес. делла Валле, Д. Сімончіні, Чезаріні, Берарді, Л. Гаспероні, Палацці, Е. Голінуччі, Тозі, М. Вітайолі, Стефанеллі