Нам протистояла всього чверть збірної Іспанії - експерт

Sport bigmir,  13 жовтня 2015, 12:04
0
276
Сергій Морозов: З такою грою ми можемо вийти на Євро-2016

Футбольний експерт Сергій Морозов поділився враженнями від матчу Україна - Іспанія.

Футбольний експерт Сергій Морозов вважає, що з такою грою збірна України повинна вийти на стикові матчі відбору Євро-2016:

"Другий тайм сподобався більше від першого, він був більш безкомпромісний. Мабуть, абсолютно правильно, що ми не стали відразу ж відкриватися і грати першим номером. Адже навіть діючи від оборони збірна все одно пропустила. Добре ще, що П'ятов потягнув пенальті, інакше на тому все і було б закінчено. З точки зору тактики тренерський штаб правильно побудував гру. З тих футболістів, які є у Михайла Фоменка, він вичавив максимум.

Читай також: Може, Боженька нам в плей-оф допоможе - Федецький

Напевно, рахунок справедливий, хоча підсумок міг бути і 3:3. Ми ж далеко не в усьому програвали супернику. Звичайно, не варто забувати, що нам протистояла всього чверть збірної Іспанії. Ми виглядали непогано, але є рівень, до якого ще можна прагнути.

І зараз справа не в тому, що плей-оф для нас не фартовий, з такою грою, як після перерви, ми пройдемо на Євро. Головне, що насторожує, це реалізація. З п'яти реальних моментів ми не забили жодного.

На жаль, ми знову змушені говорити про те, що наш чемпіонат став слабшим і, відповідно, знизився рівень футболістів. Тут вкотре потрібно розглядати нову систему розіграшу. Бракує нам інтенсивності і класних матчів", - зазначив Морозов.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що матч кваліфікації Євро-2016 Україна - Іспанія завершився з рахунком 0:1.

За підсумками відбіркового турніру збірна України посіла третє місце в своїй групі і розіграє путівку на Євро в стикових іграх.

Дивіться фотогалерею: Бойова поразка: Як збірна України поступилася Іспанії

За матеріалами: Вести