Реал обіграє Сельту в матчі лідерів чемпіонату Іспанії

Sport bigmir,  24 жовтня 2015, 19:15
0
228
Реал завдав першу поразку Сельті

Сельта показала відмінну гру, але не зуміла взяти очки в матчі з мадридським Реалом.

Подробиці і онлайн матчу: Сельта - Реал Мадрид 1:3 Трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Мадридський Реал завдав першої поразки Сельті в чемпіонаті Іспанії, одноосібно очоливши турнірну таблицю.

Реал уже з перших хвилин показав свою силу, придавивши суперника до воріт і відкривши рахунок. Лукас Васкес прорвався лівим флангом і віддав у штрафний на Роналду, який пробив у ближній кут.

Після пропущеного м'яча Сельта вирівняла гру і почала створювати моменти біля воріт Наваса, але знову пропустила. Данило залишився один на правому фланзі, отримав пас від Хесе і пробив повз Альвареса.

Здавалося, цей гол роздере гравців Сельти, але ті з подвоєною енергією пішли на ворота Наваса, ось тільки він цього дня видав феноменальну гру. Ноліто, Орельяне, Аспасу і партнерам ще довго буде снитися воротар Реала, який немислимо виштовхував м'яч після ударів господарів.

Коли Навас уже був обіграний, на допомогу приходили захисники, як, наприклад, Марсело вибив м'яч з лінії воріт після відмінного дриблінгу й удару між ногами у Наваса від Ноліто.

Не завадило господарям і видалення на 57-й хвилині, коли після фолу Ернандеса жовту картку отримав не тільки він, а й ще троє його партнерів за розмови з суддею. Для одного з них Кабраля це попередження стало другим у матчі.

Сельта на гол награла, і вона його забила. На 85-й хвилині Ноліто хитнув на лінії штрафного Начо і пробив у дев'ятку. Навас трохи не дотягнувся до м'яча, який від поперечини опустився в сітку воріт.

Господарі, відчувши можливість зрівняти рахунок, пішли вперед. Шанс був, але Гвідетті пробив поряд зі штангою. А закінчилося все голом у ворота Сельти - вже на останній хвилині Реал на контратаці славили Сельту і Марсело пробив повз Альвареса.

Сельта - Реал 1:3

Голи: Ноліто, 85 - Роналду, 8, Даніло, 23, Марсело, 90 + 5

Сельта: Серхіо, Джонні, Мальо, Гомес, Кабрал, Васс (Радо, 67), Аугусто, Ернандес (Грідетті, 81), Ноліто, Орельяна (Планас, 82), Аспас

Реал: Навас, Марсело, Варан, Рамос, Даніло, Каземіро, Модріч (Начо, 80), Кроос, Васкес (Іско, 62), Роналду, Хесе (Черишев, 70)

Попередження: Кабрал, Фернандес, Ернандес, Аспас, Ноліто - Васкес

Вилучення: Кабрал, 57 (друга жовта)