Українець Юрченко забив дебютний гол за Байєр

Sport bigmir,  29 жовтня 2015, 10:33
0
296
Владлен Юрченко вперше забив за Байєр

Капітан молодіжної збірної України встановив остаточний рахунок у матчі Кубка Німеччини.

Український півзахисник німецького Байєра Владлен Юрченко може записати собі в актив вихід на поле в матчі другого раунду Кубка Німеччини проти Вікторії Кельн.

Юрченко вийшов на поле на 72-й хвилині, замінивши Кевіна Камплі і в час, що залишився, встиг зробити гольову передачу і забити гол.

На 80-й хвилині його довгий закид в чужу штрафну перетворився на передачу на Кісслінга, а через три хвилини вже сам Кісслінг протягнув м'яч і скинув під удар Юрченкові, який пробив у ближній кут.

Це дебютний гол 21-річного хавбека у складі леверкузенського клубу, який встановив остаточний рахунок у матчі 6:0

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що українець Юрченко дебютував за Байєр в Лізі чемпіонів