Луческу: Великий рахунок у матчі з Зорею не відображає подій на полі

Sport bigmir,  31 жовтня 2015, 10:15
0
199
Мірча Луческу прокоментував розгром Зорі

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував перемогу своєї команди над луганською Зорею.

Наставник "гірників" Мірча Луческу вважає, що розгромний рахунок у матчі із Зорею не відображає того, що було на футбольному полі:

"Гра закінчилася з великим рахунком. Але я не думаю, що він відображає те, що було на футбольному полі. Напевно, перший тайм Зоря провела навіть краще за нас. Суперник створив кілька гольових моментів і міг забити. Добре, що сьогодні дуже вдало зіграв Антон Каніболоцький.

Ми допустилися багатьох помилок у центрі оборони. І нам було дуже складно потрапити в ту зону, звідки завершуються атаки: хороша організація гри Зорі і амбіції, з якими вони вийшли на поле, не давали змогу нам це зробити. У першій половині матчу ми дуже рідко з'являлися в штрафному майданчику суперника.

Читай також: Зоря дуже хотіла взяти очки у матчі з нами - Степаненко

З нашого боку відчувалася нервозність, були помилки в середині поля. У другому таймі все змінилося: Зоря неуважно зіграла в обороні - і ми одразу забили другий м'яч. Потім ми мали повну перевагу, хоча і за рахунку 2:0 у Зорі був момент.

Але в той же час, напевно, сьогодні був такий день, коли нам щастило. Враховуючи все вищесказане, хочу відзначити Зорю: це дуже міцна команда. А результат, чесно кажучи, занадто категоричний. Не думаю, що луганчани заслуговували на такий рахунок - вони набагато сильніші. Зрозуміло, що в них були відсутні чотири гравці. Але й ті, хто їх замінив, в першому таймі виглядали на полі дуже добре.

Гра Срни? Мене турбує цей момент. Даріо має зрозуміти, що нині неможливо так грати, як він це робив у минулі роки. Часом гравці з віком втрачають у швидкості, мобільності. Все це можна компенсувати за рахунок досвіду, а також хорошим вибором позиції на полі.

Нині Даріо змінює свою гру, якраз триває такий процес. Думаю, це допоможе йому провести ще багато років у складі Шахтаря. Щодо його атакуючих дій, то вони завжди були хороші. Потрібно серйозно попрацювати над єдиноборствами і, звичайно ж, додати в цьому компоненті. Будемо сподіватися, що проти Мальме Даріо зіграє зовсім інакше і все буде добре", - зазначив наставник "гірників".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що матч Зоря - Шахтар завершився з рахунком 1:7.