Sport bigmir,  17 листопада 2015, 09:42
0
253
Збірна Ірландії вийшла на Євро-2016 завдяки дублю Джонатана Волтерса

Збірна Ірландії обіграла Боснію і Герцеговину з рахунком 2:0 і вийшла у фінальну стадію Євро-2016

Збірна Ірландії, зігравши в першому матчі в Боснії внічию (1:1), в рідних стінах здобула перемогу над Боснією і Герцеговиною з рахунком 2:0 і вийшла на Євро-2016.

Підопічні Мартіна О`Ніла з перших хвилин поєдинку діяли на контратаках, одна з яких закінчилася призначенням пенальті - Сенад Лулич в своїй штрафній зіграв рукою. Одинадцятиметровий удар реалізував Джонатан Волтерс, розвівши м'яч і Асміра Беговича по різних кутах.

Другий м'яч збірна Ірландії забила після перерви. Тоді після навісу зі штрафного Враньєш невдало зіграв біля своїх воріт. Від нього м'яч влучив Волтерсу - Джонатан точно пробив у ближній кут воріт і оформив дубль.

Збірна Боснії і Герцеговини намагалася відігратися. Але захист "остров'ян" легко впорався атакуючими діями Джеко, Джурича і Ібишевича.

Ірландія - Боснія і Герцеговина 2:0

Голи: Волтерс, 25 (пен), 70

Ірландія: Рандольф - Коулман, Кео, Кларк, Бреді - Вілан (О`Ші, 90 + 1), Маккарті - Хендрік, Волтерс, Хулахан (Макклін, 54) - Мерфі (Лонг, 55)

Боснія і Герцеговина: Бегович - Враньєш, Зуканович, Спахич, Колашинац, - Цоцалич (Бешич, 46), Медуньянін (Джурич, 69) - Вішча, П’янич, Лулич (Ібішевич, 80) - Джеко

Попередження: Макклін, Лонг - Лулич, Спахич, Джеко, Джурич