Експерт: Я не побачив у словенців якогось класу

325
Юрій Калитвинцев: Збірна України справедливо вийшла на Євро-2016

Екс-наставник збірної України Юрій Калитвинцев прокоментував вихід підопічних Михайла Фоменка на Євро-2016.

Колишній тренер збірної України Юрій Калитвинцев вважає, що в протистоянні зі Словенією наша команда виглядала краще, заслужено завоював путівку на Євро-2016:

"Словенія виконала мінімальну задачу, забивши швидкий гол. В іншому було все більше емоцій з обох сторін. Але це зрозуміло, якщо враховувати високу оцінку матчу. Не сподобалося, що Україна спочатку грала в футбол, який нав'язав суперник, м'яч у команди абсолютно не тримався.

Якщо чесно, я і очікував, що гра вийде такою напруженою. Навіть думав, що буде гірше, побоювався продовження першого тайму з боротьбою, поштовхами і провокаціями.

Але хвилини з 50-ї пішла інша гра, хлопці заспокоїлися, перестали підлаштовуватися під словенців, почали контролювати м'яч і сміливіше переходити з оборони в атаку. Гол ж наприкінці матчу був цілком логічний.

Якогось класу у Словенії я не побачив, були ті ж емоції, була підтримка трибун і спроби пошвидше доставити м'яч у штрафну. Наша команда виглядала солідніше і по праву пройшла на Євро", - сказав Калитвинцев.

Нагадаємо, збірна України у матчі-зіграла внічию зі Словенією (1: 1) і за сумою двох зустрічей (3: 1) вийшла на Євро-2016.

За матеріалами: Вести/vesti-ukr.com/