Тейшейра: Початок другого тайму - це катастрофа

Sport bigmir,  26 листопада 2015, 08:30
0
263
Тейшейра відзначився дублем у воротах Реала

Лідер Шахтаря Алекс Тейшейра вважає, що "гірникам" не вистачило зовсім трохи, щоб забити Реалу четвертий м'яч.

"Перший тайм був не дуже хорошим, а початок другого - взагалі катастрофа. Але ближче до кінця гри ми реабілітувалися.

Потрібно завжди знати, чого ми хочемо, і йти до перемоги. Як у Мадриді перший гол був зовсім необов'язковим, так і сьогодні: це все через нестачу уваги. Ми грали проти сильних футболістів, і варто одного з них випустити з уваги, як він проривається вперед і забиває. Але це футбол, і всяке може трапитися: за будь-якого рахунку можна здобути нічию або виграти. Тому я дуже радий за нашу команду, за те, що останні двадцять хвилин ми так діяли на полі!

Звичайно, після двох-трьох голів мадридці занервували, і Шахтар повинен був йти вперед. Нам не вистачило зовсім трохи. Я радий, що зміг двічі забити такій команді, як Реал, - це дорогого варте. Хоча в цілому команда засмучена тим, що поступилася. Тепер потрібно бути повністю сконцентрованими на матчі з ПСЖ", - сказав Тейшейра.

Раніше повідомлялося, що матч Ліги чемпіонів Шахтар - Реал Мадрид закінчився з рахунком 3:4.

За матеріалами: ФК Шахтер