Sport bigmir,  28 листопада 2015, 19:48
0
258
Олександрія виграла в Металіста

Олександрія перемогла Металіста з рахунком 2:0 в матчі 16-го туру чемпіонату України.

Олександрія виявилася сильнішою від Металіста в матчі, який міг і не відбутися.

Перед поєдинком футболісти харківського клубу змусили понервуватися своїх уболівальників, не бажаючи виходити на гру. Але поєдинок 16-го туру чемпіонату України хоч і з 30-хвилинним запізненням, але стартував.

Перший гол у матчі був забитий на 60-й хвилині зустрічі. Тоді Пономар скористався помилкою Курилова, який посковзнувся і, увірвавшись в штрафну з лівого флангу, відправив м'яч у сітку.

На 72-й хвилині зустрічі Лєпа отримав другу картку, порушивши правила на Таргамдзе, і покинув поле, залишивши Металіст догравати поєдинок удесятьох. Харківський клуб у час, що залишився, намагався відігратися, але успішнішими сьогодні були господарі. Вже в доданий арбітром час Мікіцей після розіграшу кутового ударом головою відправив снаряд у сітку, встановивши остаточний рахунок у матчі - 2:0.

Олександрія - Металіст 2:0

Голи: Пономар, 60, Мікіцей, 90 + 4

Олександрія: Леванідов - Мікіцей, Басов, Шендрик, Сухоцький - Запорожан, Мягков (Банада, 25) - Таргамадзе, Голенков (Козак, 64), Грицук (Чорний, 76) - Пономар

Металіст: Худжамов - Зубейко, Полянський, Курилов, Соболь - Нойок (Рижук, 88), Довгий, Лєпа - Бесєдін (Родіч, 71), Прийомов, Чурко (Путівцев, 81)

Попередження: Сухоцький, Банада - Лєпа

Вилучення: Лєпа, 72