0
129
Роналду незадоволений тим, що гравців Реала обсвистали

Лідеру мадридського Реала Кріштіану Роналду не сподобалося, що футболістів обсвистали.

Зірка мадридського Реала Кріштіану Роналду відмовився від спілкування з журналістами після матчу 16-го туру чемпіонату Іспанії з Райо Вальєкано, виграного "вершковими" з рахунком 10:2. Гравець був дуже роздратований після матчу і поїхав на автомобілі.

Повідомляється, що Кріштіану засмутила реакція вболівальників після того, як господарі поля стали програвати з рахунком 1:2. Фанати на "Сантьяго Бернабеу" обсвистали свою команду, а Роналду жестом дав уболівальникам зрозуміти, що незадоволений їхньою поведінкою.

Райо Вальєкано вийшов вперед у матчі на 12-й хвилині, але протягом 15 хвилин залишився удев'ятьох, що в результаті вилилося в розгромну поразку 2:10. Сам Роналду відзначився двічі.

Керівництво Реала вже попросило Роналду бути більш стриманим до фанатів.

За матеріалами: Советский спорт