Террі: Ми ще не програвали з тих пір, як прийшов тренер

0
164
Легенда "аристократів" відзначає забитий гол у ворота Евертона

Капітан лондонського Челсі поділився емоціями про матч 20-го туру АПЛ

Захисник лондонського Челсі Джон Террі поділився враженнями щодо матчу 22-го туру чемпіонату Англії з футболу, де "сині" зустрічалися з Евертоном:

"Було важко, особливо, коли ми пропустили два м'ячі.

Багато команд вже викинули б білий прапор, але бажання боротися у нас було просто неймовірним, і нам не пощастило, що ми не перемогли, вважаю. У першому таймі команди грали боязко, а в другому таймі гра пішла більш відкрита, було багато голів і моментів. Хлопці боролися без втоми.

Це був важливий гол, щоб ми не втратили кураж. Ми ще не програвали з тих пір, як прийшов тренер. В ідеалі нам потрібні три очки. Нам не подобається наша ситуація в чемпіонаті. Нам треба починати перемагати, але тут важкий кожен матч, і кожен супротивник викладається максимально", - цитує футболіста офіційний сайт Челсі.

"Все, що ми можемо зробити зараз, це викластися максимально, на 100%, і я думаю, вболівальники це цінують. Навіть коли ми програвали 2: 0, вони стояли і співали, і аплодували. Вболівальники показали найвищий клас. Гравці відчайдушно хотіли не програти, щоб вибратися з існуючої ситуації. І ми виберемося, якщо продовжимо боротися!", - Додав Террі.

Нагадаємо, матч 22-го туру англійської Прем'єр-ліги між Челсі і Евертоном закінчився з рахунком 3: 3.