Малиновський: Враження від дебюту за Генк найпозитивніші

Sport bigmir,  19 січня 2016, 10:07
0
214
Малиновський успішно дебютував за Генк

Український півзахисник Генка Руслан Малиновський прокоментував свій дебют у чемпіонаті Бельгії.

"Враження від дебюту найпозитивніші. Мені здається, вже краще виграти такий валідольний матч, ніж, приміром, перемогти з рахунком 4:0.

Гра вийшла для Генка дуже важкою... Та й як могло бути інакше, якщо починаючи з 35-ї хвилини команда грала в чисельній меншості? Але ми не впали духом, не відключалися ні на секунду і, можна сказати, в самій кінцівці нам воздалося за терпіння і віру в себе. Як результат - два важливі очки, які дозволили команді повернутися до першої шістки.

Я вийшов на позицію класичної "вісімки": трохи вище від опорника Оніньє Ндіді і трохи нижче від плеймейкера Алехандро Позуело. Тренер попросив мене чітко відпрацювати в обороні, не забуваючи про підключених до атаки. Тим не менш, після видалення Тшімангі нам довелося перебудуватися: я змістився лівіше, а Томас Буффель - правіше. Тому фактично ми грали з чотирма захисниками, двома опорниками, двома футболістами на флангах і самотнім нападаючим.

Хвилині на 65-й мене стали запитувати: як почуваюся? Відповідав: "Нормально". Але ближче до фінального свистка потрібно було освіжити гру, тому на 85-й хвилині мене замінили. Претензій до мене не виявилося: сказали, що відіграв добре. Тренер подякував.

На наступний ранок після матчу у нас відбулося теоретичне заняття з переглядом ключових моментів. Петер Маєс відзначив кілька моїх вертикальних передач вперед і зробив кілька зауважень щодо позиційних прорахунків в оборонній фазі гри. Але в цілому матч вийшов інтригуючим і частково навіть драматичним - з розряду тих, які не забуваються", - розповів Малиновський.

За матеріалами: Спорт-Экспресс в Украине