Реал відправив шість м'ячів у ворота Еспаньола

387
Реал відправив шість м ячів у ворота Еспаньола
Роналду забив три голи в ворота Еспаньола

Реал Мадрид розбив Еспаньол в матчі чемпіонату Іспанії.

Мадридський Реал здобуває легку перемогу над Еспаньолом в 23-му турі чемпіонату Іспанії, розгромивши суперника 6:0.

Результат поєдинку був вирішений на початку матчу. Вже на сьомій хвилині Бензема чітким ударом головою з лінії воротарського замкнув навіс Хамеса Родрігеса з правого флангу.

Через чотири хвилин Роналду заробив пенальті і сам його реалізував, а ще через кілька хвилин після удару Хамеса Родрігеса з лінії штрафного м'яч влучив у спину Діопу, від якої влетів у сітку воріт збентеженого Арлаускіса.

Після цього Реал трохи заспокоївся, але перед перервою команди обмінялися моментами. Правда, якщо Севілья не зумів з кількох метрів пробити повз Наваса, то Роналду в контратаці переграв Арлаускіса, відправивши м'яч у дев'ятку.

У другому таймі темп гри значно впав, що стало наслідком зниження швидкостей у гравців мадридської команди. Втім, ще два рази м'яч побував у воротах гостей.

Спершу Роналду оформив хет-трик, коли переправив м'яч у ворота метрів зо три після навісу Хесе з флангу. А через п'ять хвилин Оскар Дуарте зрізав м'яч у свої ворота простріл Хесе, підбивши підсумок цього матчу.

Реал - Еспаньол 6:0

Голи: Бензема, 7, Роналду 12 (з пенальті), 45, 82, Джеймс Родрігес, 16, Оскар Дуарте, 87 (автогол)

Реал: Навас, Марсело, Рамос, Варан, Карвахаль, Іско Кроос (Каземіро, 70), Модріч (Хесе, 63), Роналду, Бензема (Васкес, 75), Джеймс Родрігес

Еспаньол: Арлаускіс, Рубен Дуарте (Фуенте, 46), Роко, Альваро Гонсалес, Хаві Лопес, Діоп, Санчес (Абраам Гонсалес, 57), Севілья (Оскар Дуарте, 46), Жордан, Перес, Сілла