Євро-2016 з футзалу: Сербія громить Словенію, Іспанія обіграє Угорщину

Sport bigmir,  3 лютого 2016, 11:07
0
168
Збірна Іспанії обіграла угорців

У вівторок, 2 лютого, відбулися перші матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футзалу

Господиня Євро-2016 з футзалу, Сербія, у стартовому поєдинку турніру обіграла команду Словенії.

Першими гол забили словенці. Ігор Осредкар зі штрафного на початку поєдинку змусив принишкнути місцевих уболівальників. Але збірна Сербії швидко взялася за справу і стала диктувати свої умови супернику. Після шостого фолу суперників Слободан Яньїч реалізував 10-метровий удар. А вже на першій хвилині другого тайму Коцич вивів сербів вперед, а пізніше оформив дубль.

Сербія продовжувала атакувати словенців і до кінця матчу ще двічі відзначилася у воротах Словенії. Слободан Райчевич і Марко Пршич своїми ударами довели рахунок до розгромного - 5:1.

В іншому матчі дня зустрічалися суперники збірної України в групі - команди Іспанії та Угорщини. Іспанська збірна, яка на Євро-2016 вважається фаворитом турніру, почала груповий раунд без великої кількості лідерів. Але це не завадило їй здобути перемогу над Угорщиною з рахунком 5:2.

У четвер, 4 лютого, угорців у поєдинку зі збірною України влаштує тільки перемога, щоб вийти до чвертьфіналу.