Sport bigmir,  7 лютого 2016, 23:36
0
195
Реал обіграв Гранаду з рахунком 2:1

Реал Мадрид уникнув нічийного результату з Грандою завдяки красивому удару Луки Модріча

Подробиці і трансляція матчу: Гранада - Реал Мадрид 1:2 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Мадридський Реал обіграв Гранаду з рахунком 2:1 в матчі 23-го туру чемпіонату Іспанії

Команда Зінедіна Зідана зі стартового свистка не почала форсувати події в грі з аутсайдером, а спробувала взяти гору за рахунок класу.

Така гра трохи не зіграла з Реалом злий жарт. На 10-й хвилині зустрічі Пеньяранда втік один в контратаку на ворота мадридців, але при виході 1 на 1 з голкіпером не зміг обіграти Кейлора Наваса.

Через чотири хвилини Реал міг вийти вперед. Тоді Хамес Родрігес з правого флангу прострілив у центр штрафного на Бензему, але останній не зумів прицільно пробити в падінні через себе.

Відкрити ж рахунок у матчі футболісти Реала змогли на 30 хвилині. Тоді Карвахаль з правого флангу увірвався в штрафну Гранади і віддав пас в центр на вільного Бензему. Останній точним ударом відправив м'яч у ворота.

До перерви Реал продовжував грати в спокійному темпі, виманювання на свою половину гравців Гранади, але до кінця першого тайму забити команді Зідана не вдалося.

Після перерви малюнок гри не змінився. Реал більше володів м'ячем, Гранада намагалася використовувати контратаки.

На 51-й хвилині господарі могли зрівняти рахунок в матчі. Рубен Рочіна вийшов на ударну позицію, але в останній момент Варану вдалося вибити м'яч з-під ніг суперника.

Але Гранаді таки вдалося забити. Вийшовши на заміну на 58-й хвилині зустрічі Аль-Арабі зумів зрівняти рахунок в матчі, вийшовши 1 на 1 з голкіпером.

Після забитого гола господарі стали грати більш агресивно, намагаючись нав'язати свою гру іменитому супернику. Але Реал за рахунок класу зумів піти від нічиї. На 85-й хвилині Лука Модріч красивим ударом з дальньої дистанції під поперечину приніс перемогу клубу з Мадрида, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Реал здобув непрості три очки на виїзді, і продовжує займати третє місце в таблиці, відстаючи від Атлетіко, що йде другим, на одне очко.

Гранада - Реал 1:2

Голи:Ель Арабі, 60 - Бензема, 30, Модріч, 85

Гранада: А. Фернандес - Фульке, Кошта, Ломбан, Лопеш - Ріко (Крхин, 76), Перес - Пеньяранда (Дюкур, 80), Рочіна, Ісаак - Барраль (Ель Арабі, 58)

Реал Мадрид: Навас - Марсело, Рамос, Варан, Карвахаль (Начо, 86) - Іско (Ковачич, 78), Кроос, Модріч - Роналду, Бензема, Джеймс Родрігес (Хесе, 62)

Попередження: Лопеш, Перес, Ель Арабі, Рамос, Карвахаль