Динамо з розгромом вилітає з Юнацької Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  10 лютого 2016, 08:27
0
543

Юнаки київського Динамо пропустили п'ять м'ячів від Мідлсбро.

Київське Динамо не змогло вийти до чвертьфіналу Юнацької Ліги чемпіонів, поступившись чемпіону Англії Мідлсбро 0:5.

Динамівці почали гру нервово і вже на восьмій хвилині допустили помилку - ніхто не завадив Каллум Куку розстріляти ворота в результаті контратаки і прострілу з правого флангу на дальню штангу.

Далі англійці повністю перейшли на гру на контратаках, що ще не раз їм принесло свої плоди. Так, на 31-й хвилині помилка в обороні киян призвела до того, що Петтінсону дозволили розстріляти ворота Солдатенка з близької відстані.

Якщо у Динамо в перерві і була надія на порятунок, то її вбив на третій хвилині тайму Якупович, який після чергової помилки захисників пробив низом у кут воріт з 10 метрів по центру воріт.

У час, що залишився, англійці забили ще два голи, а ось українцям в цей день ще й не щастило - удар Алібекова прийняла на себе поперечина.

За статистикою Динамо не отримало розгром - 7:3 за ударами по воротах на користь господарів поля, але при цьому 5:10 за ударами мимо воріт на користь Динамо. Але рахунок на табло, і саме Мідлсбро продовжить виступ в Юнацькій Лізі чемпіонів.

Мідлсбро (U-19) - Динамо (U-19) - 5:0