Челсі програв ПСЖ у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  16 лютого 2016, 23:43
0
404
ПСЖ двічі забив Челсі

Французький ПСЖ вдома виявився сильнішим від англійського Челсі в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Подробиці матчу ПСЖ - Челсі

Перед матчем фаворитом вважався ПСЖ, який протягом декількох місяців не програє і б'є один за іншим рекорди. Тоді як Челсі продовжує буксувати, перебуваючи в середині турнірної таблиці чемпіонату Англії.

Початок гри підтвердив передматчеві прогнози - ПСЖ взяв м'яч під свій контроль і час від часу тривожив Куртуа ударами, щоправда, з-за меж штрафного. За перші 20 хвилин Челсі жодного разу не увійшов у штрафну господарів, в деяких моментах всім складом перебуваючи на своїй половині поля.

Тим дивнішим став момент на 23-й хвилині, коли Баба відмінно подав на Дієго Косту, той головою розстрілював Траппа, але воротар ПСЖ встиг зреагувати і відбити м'яч в поперечину.

Цей момент надломив гравців французького клубу, які з меншим тиском стали діяти попереду, але все-таки саме вони відкрили рахунок у матчі. Лукас заробив штрафний по центру воріт, Златан пробив низом, а м'яч влучив у ногу Обі Мікелу і рикошетом залетів у сітку воріт Куртуа.

До честі Челсі, англійська команда ще до перерви встигла відігратися. Після подачі Вілліана з кутового м'яч потрапив до Обі Мікеля, який з кількох метрів забив його у ворота.

Гра у другому таймі відбувалася на одному диханні - ПСЖ додав в інтенсивності атак, Челсі став гостріше виглядати в контратаках. Моменти стали виникати то біля одних, то біля інших воріт, але Куртуа і Трапп виходили переможцями в дуелях з атакуючими гравцями суперника.

Як треба реалізовувати свої момент - наочно продемонстрував Едінсон Кавані. Він вийшов на поле на заміну на 74-й хвилині, а вже через чотири хвилини отримав передачу від Ді Марії та в один дотик з гострого кута пробив під Куртуа.

Цього разу Челсі відігратися і зрівняти рахунок не зумів, хоча моменти для цього були. Втім, і поразка з рахунком 1:2 із забитим голом на виїзді - непоганий варіант для Челсі у грі. Учасник чвертьфіналу Ліги чемпіонів від цієї пари визначиться в матчі-відповіді.

ПСЖ - Челсі 2:1

Голи: Ібрагімовіч, 39, Кавані, 78 - Мікель, 45+1

ПСЖ: Трапп, Маркіньос, Сілва, Давид Луїс, Максвелл, Верратті (Рабіо, 81), Мотта, Матюіді (Пасторе, 81), Ді Марія, Ібрагімовіч, Лукас Моура (Кавані, 74)

Челсі: Куртуа, Аспілікуета, Кехілл, Івановіч, Баба, Фабрегас, Мікель, Педро, Вілліан, Азар (Оскар, 71), Коста