Тренер ПСЖ: Перевагу в один гол важко вважати справедливим результатом

0
308
Лоран Блан

Лоран Блан прокоментував результат матчу Ліги чемпіонів з лондонським Челсі

Головний тренер паризького ПСЖ Лоран Блан поділився емоціями після матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти лондонського Челсі.

"У перерві я був дуже засмучений, адже ми пропустили гол за кілька секунд до кінця тайму. Сьогодні це засмутило нас найбільше. У нас була можливість зберегти м'яч, але ми його з легкістю віддали супернику. Потім було два кутових біля наших воріт, і потім цей гол. Але я закликав гравців продовжувати грати в свій футбол.

ПСЖ - Челсі 2:1. Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

Парадокс в тому, що коли граєш вдома, твоя оборона повинна бути бездоганною, щоб не дати супернику забити горезвісний гол на чужому полі. Боротьба буде запеклою, адже Челсі вдалося забити цей гол. Однак тепер все залежить від нас", - цитує Блана офіційний сайт УЄФА.

"Давайте будемо чесними. Так, у Челсі було кілька моментів, і Кевін Трапп зробив кілька чудових сейвів. І все-таки ми грали настільки добре, що перевагу в один гол важко вважати справедливим результатом. Звичайно, наш суперник серйозно додав, і у Челсі в складі є два або три гравці, які можуть підвищити темп. Я рідко бачив подібне. Не думаю, що Челсі поміняє свою гру в матчі-відповіді. І ми не збираємося вносити серйозні корективи, тому нас чекає відкритий футбол з гольовими моментами. Сподіваюся, що голи будуть.

Це був один з наших найкращих матчів в сезоні. Найкращим все-таки, на мою думку, був виїзний поєдинок з Реалом. Справа в тому, що Челсі був в якійсь мірі і радий віддати нам територіальну перевагу, а ось мадридці люблять, щоб м'яч був весь час у них. А ми зуміли посадити Реал на сухий пайок. Сьогоднішній матч зробить нас сильнішими. Виявилося, що ми перебуваємо на вірному шляху, і далі все повинно бути ще краще", - додав французький фахівець.

Нагадаємо, перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ - Челсі, який відбувся 16 лютого в Парижі, завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

ТЕГИ: футболЧелсипресс-конференцияПСЖЛига ЧемпионовЛоран Блан