110
Барселона обіграла Лас-Пальмас

Барселона здобула непросту перемогу в чемпіонаті Іспанії.

Подробиці і онлайн матчу: Лас-Пальмас - Барселона 1:2

Каталонська Барселона продовжила свою серію матчів без поразок до 33 матчів у всіх турнірах, обігравши в 25-му турі чемпіонату Іспанії Лас-Пальмас з рахунком 2:1.

Команди почали гру без розвідки, і вже в перші десять хвилин м'яч побував у воротах обох команд.

Вже на шостій хвилині після прострілу Альби на дальній кут воротарського Суарес без особливих перешкод ударом у дотик відправив м'яч під поперечину воріт. Але через кілька хвилин від Вієри пройшов пас п'ятою на Вілліана в штрафну Барселони, після чого нападник ударом з близької дистанції відправив м'яч у сітку.

У такому ж темпі команди продовжили матч, по черзі володіючи м'ячем. Якщо до подібного у виконанні Барселони ми звикли, то коли Лас-Пальмас затискав "каталонців" у штрафний, виглядало це дивно.

Відчувалося, що Барселона грала з економному режимі перед матчем з Арсеналом в Лізі чемпіонів, але це не заважало їй не дозволяти гравцям господарів виходити на ударну позицію і самим забити. У кінцівці першого тайму Суарес прорвався в чужу штрафну з правого флангу атаки і виконав простріл у воротарський. Мессі першим ударом з лінії воротарського пробити Варас не зміг, але Неймар добив м'яч у сітку.

У другому таймі Барселона стала грати за рахунком, час від часу тікаючи в контратаки, а ось Лас-Пальмас намагався знайти проломи в обороні лідера чемпіонату, але для гола не вистачало майстерності, а потім і сили почали залишати господарів, хоча моменти були.

В результаті в другому таймі глядачі голів не побачили, Барселона відсвяткувала важку, але перемогу в матчі з Лас-Пальмасом і зміцнила своє лідерство в чемпіонаті Іспанії.

Лас-Пальмас - Барселона 1:2

Голи: Вілліан, 10 - Суарес, 6, Неймар, 39

Лас Пальмас: Варас, Гарсія, Айтамі, Бігас, Гаррідо, Меса, Момо, Ель Жар, Тана, Вієра, Вілліан

Барселона: Браво, Алвес, Маскерано, Матьє, Альба, Туран, Роберто, Іньєста, Мессі, Суарес, Неймар