0
400
Товариський поєдинок Сталі ледь не закінчився бійкою

Дніпродзержинський клуб не зміг дограти контрольний поєдинок

Дніпродзержинська Сталь не змогла дограти контрольний матч проти Ордабаси. Поєдинок був перерваний за рахунку 1:0 на користь українців.

Гру обслуговувала українська бригада арбітрів, які прибули до Туреччини на тижневий збір. Цей факт не сподобався клубу з Казахстану, тому матч видався грубим.

Під кінець першого тайму нерви у футболістів здали. Ледь не зав'язалася бійка, тому арбітри вирішили завершити матч достроково, інформує канал "Футбол 1".

"Антону Кравченкові розсікли губу, а так все обійшлося. Конфліктні ситуації почалися з самого початку, а в грі вони переросли в жорсткі сутички і сварки", - розповів автор єдиного гола в матчі Максим Каленчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дванадцять футболістів отримали дискваліфікацію за бійку в матчі.