Захисник Шахтаря: Вибрали правильну тактику і перемогли

0
109
Кривцов розповів, за рахунок чого Шахтар обіграв Шальке

Сергій Кривцов прокоментував матч Ліги Європи Шальке - Шахтар.

"Сьогодні зіграли на нуль - значить, основні завдання в обороні ми виконали. У першому таймі у суперника були моменти, а після перерви я їх не пригадаю.

Ми дивилися матчі Шальке з Вердером і Штутгартом і зробили висновки, якою "зброєю" їх можна взяти.

На старті нам потрібно було увійти в гру на чужому полі. Шальке почав з двох-трьох небезпечних епізодів, після чого ми розгойдалися і стали демонструвати свій футбол. Проводили швидкі контратаки. Незабаром з'явилися моменти, які залишалося тільки реалізувати.

В цілому вибрали правильну тактику і перемогли! Діяли строго. Біля двох центральних захисників обов'язково залишався опорний півзахисник - Малишев або Степаненко. Утворювався трикутник: хтось із хлопців допомагав нам з Ярославом, перехоплював м'ячі і починав атаки...

Шкода, що Тарас не зіграє в наступному матчі. Це вагома втрата, але є хлопці, які можуть його замінити. Сьогодні команда показала, що фізично готова на 99 відсотків", - розповів Кривцов.

Раніше повідомлялося, що Шахтар розгромив з рахунком 3:0 Шальке і пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи.