0
293
Мессі забив Барселоні тричі

Барселона в більшості без проблем здобула виїзну перемогу в чемпіонаті Іспанії.

Каталонська Барселона зберегла свою 8-очкову перевагу над Атлетіко, розгромивши в 27-му турі чемпіонату Іспанії Райо Вальєкано з рахунком 5:1.

Суперник проти каталонців протримався до 22-ї хвилини, коли воротар Райо упустив простий навіс точно на Ракітича, котрий забив у порожні ворота. Через дві хвилини Мессі обігрався з Неймаром і подвоїв рахунок.

Вплинуло на гру і видалення в кінцівці першого тайму, коли Льоренте дуже грубо прямою ногою зіграв проти Ракітича і залишив свою команду в меншості.

На початку другого тайму Мессі довів рахунок до розгромного, коли добив м'яч після удару Суареса в штангу, але тут же Райо Вальєкано один гол відіграв - це Манучо замкнув знижку від Бебе.

Але це не допомогло господарям, які через кілька хвилин взагалі залишилися вдев'ятьох. Неймар зі штрафного влучив у хрестовину, а Бускетса завалив Ітурра. Червона картка і пенальті, який Суарес, втім, не реалізував.

Але маючи перевагу в два гравці Барса вже розривала господарів атаками на всій ширині поля, що в підсумку вилилося ще в два голи. Спочатку Мессі виграв дуель у воротаря після розкішної передачі з центру поля, а вже в кінцівці Туран головою замкнув навіс Матьє зліва.

Райо Вальєкано - Барселона 1:5