Ібрагімовіч вивів ПСЖ до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  9 березня 2016, 23:40
0
706
Ібрагімовіч допоміг ПСЖ вийти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Ібрагімовіч голом і результативною передачею допоміг своїй команді вийти в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Початок матчу краще вдався ПСЖ, які активніше розпочали поєдинок і зуміли відкрити рахунок - на 16-й хвилині Адрієн Рабьо на дальній штанзі замкнув простріл Златана Ібрагімовіча з правого флангу.

Господарі швидко оговталися і на 27-й хвилині зрівняли рахунок - відзначився Дієго Коста, який отримав чудову передачу від Вілліана, фінтом прибрав Тьяго Сілву і послав м'яч у дальній кут.

Другий тайм минув на одному диханні - команди на високих швидкостях обмінювалися гострими викидами на ворота одна одній. Так тривало до середини другої половини гри, яка визначила результат матчу.

На 65-й хвилині кіпер ПСЖ Трапп фантастично зіграв, відбивши удар Вілліана, і встиг зреагувати на добивання від Азара, а в атаці у відповідь Мотта помітив прорив Ді Марії, який прострілив на дальню штангу, звідки без перешкод Ібрагімовіч відправив м'яч у ворота.

На цьому гра фактично завершилася, адже Челсі за час, що залишився, потрібно було забивати тричі. Віри в це в "аристократів" не було, а ПСЖ вирішив не добивати суперника, хоча той самий Ібрагімовіч кілька разів міг добити Челсі.

Отже, ПСЖ двічі обіграв Челсі з рахунком 2:1 і вчетверте поспіль вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Челсі - ПСЖ 1:2 (перший матч 1:2)

Голи: Коста, 27 - Рабьо, 16, Ібрагімовіч, 67

Челсі: Куртуа, Аспілікуета, Івановіч, Кехілл, Кенеді, Мікель, Фабрегас, Педро, Вілліан, Азар (Оскар, 77), Коста (Траоре, 60)

ПСЖ: Трапп, Маркіньос, Сілва, Луїс, Максвелл, Рабьо, Мотта, Матюїді (Ван дер Віл, 87), Ді Марія (Кавані, 82), Ібрагімовіч, Лукас (Пасторе, 77)