Sport bigmir,  10 березня 2016, 08:39
0
488
Гус Хіддінк (праворуч) розчарований результатом матчу з ПСЖ

Головний тренер Челсі Гус Хіддінк висловив розчарування результатом матчу з ПСЖ.

"Я розчарований. Якщо проаналізувати гру, то можна згадати, що ми почали гру дуже обережно, в перші 10-15 хвилин діяли занадто шанобливо щодо суперника. Але вони відмінно грають в короткий пас, і треба зберігати пильність, щоб не поступитися їм начисто на стартовому відрізку.

Ми занадто багато дозволяли супернику на початку матчу. Але, пропустивши гол, ми додали, стали вигравати дуелі і заслужено зрівняли рахунок. Потім в першому таймі моменти були у обох команд. Після перерви ми посилили тиск. Ми намагалися забити гол. У нас були можливості забити на 65-й хвилині, але через дві хвилини пропустили самі. Ця, здавалося б, скромна атака ПСЖ вбила гру.

У нас був відмінний момент, а потім Дієго отримав травму. Ми знали, що він не готовий на сто відсотків, проте сам футболіст дуже сильно хотів грати і в підсумку забив красивий гол.

Ви побачили різницю в складах, коли нам довелося вводити в гру молодих хлопців, а у них вийшов Едінсон Кавані. Повинен сказати, що юний Кенеді відіграв на позиції лівого захисника дуже добре.

Це важкий сезон. Ми були майже в паніці через можливий виліт, коли я прийшов. Тому вийти на четверте місце в чемпіонаті буде дуже складно", - зазначив Хіддінк.

Раніше повідомлялося, що ПСЖ в Лондоні обіграв Челсі і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com