Sport bigmir,  11 березня 2016, 09:24
0
351
Ван Гаал не вважає підсумковий рахунок справедливим

Наставник Манчестер Юнайтед віддав належне супернику своєї команди в Лізі Європи

Головний тренер Манчестер Юнайтед Луї ван Гал прокоментував перший матч своєї команди в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи проти Ліверпуля.

"Повинен визнати, що Ліверпуль зіграв приголомшливо. У першому таймі ми не могли впоратися з їхнім тиском і пресингом. У них були хороші шанси, але на висоті був Давид Де Хеа", - цитує ван Гала офіційний сайт манкуніанців.

"Ми дали суперникові заробити пенальті, і я думаю, це був "дешевий" 11-метровий. У другому таймі ми стали грати краще, але створили небагато моментів. Вони ж забили ще один "дешевий" м'яч, ускладнивши нам завдання щодо виходу в наступний раунд.

Для мене стало несподіванкою, що ми не впоралися з високим пресингом опонента. Вони грали так само, як і в нашому домашньому поєдинку в АПЛ в нинішньому сезоні. Ліверпуль не дав спокійно контролювати м'яч захисникам і воротареві. Ситуацію погіршували і фанати, які тиснули на нас.

Наш голкіпер виконав прекрасну роботу. Він залишав нас у матчі тривалий період часу. Думаю, 0:1 - було б справедливо. Але ми пропустили вдруге.

Шанси на вихід далі є, нам потрібно вірити в це. Наші фанати можуть влаштувати таку ж атмосферу на стадіоні, яку зробили вболівальники "червоних". І тоді все можливо", - резюмував ван Гал.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ліверпуль здолав Манчестер Юнайтед в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи з рахунком 2:0.

ТЕГИ: футболЛиверпульМанчестер Юнайтедлига ЕвропыЛуи ван Гал