Агуеро: Ми очікували більшої агресивності від Динамо

Sport bigmir,  16 березня 2016, 08:55
0
266
Агуеро радий, що Ман Сіті пробився до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Нападаючий Манчестер Сіті Серхіо Агуеро прокоментував матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів проти київського Динамо.

"Манчестер Сіті вперше пройшов до чвертьфіналу, і я цьому радий. Ми зобов'язані були бути там.

Гра трохи була дивною, тому що ми очікували більшої агресивності від Динамо, але кияни грали розслаблено. Нам теж нічого було йти вперед.

З ким би хотів зіграти в чвертьфіналі? Протягом останніх двох років ми грали в плей-оф з Барселоною, і вони двічі нас обігравали. Це складний суперник. Вони завжди фаворити, на перемогу в Лізі чемпіонів. Але якщо ти хочеш пройти далеко в Лізі чемпіонів, то ти повинен бути готовий до зустрічі з найсильнішими командами, такими як Барселона або Баварія.

У чвертьфіналі багато сильних команд і ми будемо раді, якщо ми уникнемо з ними зустрічі, але якщо ні, то ми готові зіграти гідно", - зазначив Агуеро в інтерв'ю офіційному сайту клубу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Динамо Київ і Манчестер Сіті зіграли з рахунком 0:0 в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.