Sport bigmir,  25 березня 2016, 08:25
0
104
Збірна Уельсу вдома не змогла обіграти ірландців

Суперник збірної України у груповому етапі Євро-2016 не втримав перемогу над валлійцями

Збірна Уельсу не змогла перемогти в домашньому товариському матчі у збірної Північної Ірландії. Більше того, валлійці, які грали без своїх головних зірок - Гарета Бейла і Арона Ремсі, лише на останніх хвилинах уникли поразки.

Сам поєдинок в столиці Уельсу тривав в досить спокійному темпі, а два голи стали справжнім подарунком для вболівальників. Ні господарі, ані гості на перемогу не награли, створюючи небезпечні моменти вкрай рідко, а обидва м'ячі були забиті після стандартів.

Ірландці повели в рахунку на 60-й хвилині після точного удару Кеткарта, але не змогли втримати перевагу. Уельс пожвавився незадовго до фінального свистка. На той час стомлені гості вже не були такі активні у відборі і "сіли" до свого штрафного. У підсумку, Черч був зупинений в штрафній з порушенням правил і сам же реалізував пенальті - 1:1.