Sport bigmir,  2 квітня 2016, 19:10
0
589
Зоря впевнено перемогла Карпати

Луганський клуб відправив чотири м'ячі у ворота Карпат у матчі 20-го туру чемпіонату України.

Луганська Зоря без особливих проблем обіграла львівські Карпати в матчі 20-го туру чемпіонату України.

Підопічні Вернидуба забили швидкий гол - вже на п'ятій хвилині Любеновіч точним ударом від поперечини забив прекрасний м'яч, пробивши на виконання.

У середині тайму півкоманди Карпат спостерігали, як Зоря возила їх на правому фланзі своєї атаки. У результаті багатоходівка закінчилася прострілом і голом Будковського.

Відновив інтригу в матчі Окечукву, який продавив центр захисту господарів і провів м'яч повз Шевченка. Практично наступна ж атака Зорі закінчилася третім голом у ворота Мисака: це Тотовіцький зіграв на добиванні.

У самому кінці першої половини гри Гітченко отримав червону за так званий фол останньої надії. І хоча Любеновіч не забив пенальті, гості все ж забили ще раз.

У середині другого тайму Чайковський після подачі кутового виявився на підборі на лінії штрафного майданчика і в дотик пробив сильно і точно - 4:1, встановив остаточний рахунок.

Зоря - Карпати 4:1

Голи: Любеновіч, 5, Будковський, 21, Тотовіцький, 43, Чайковський, 61 - Окечукву, 38

Зоря: Шевченко, Опанасенко, Форстер, Сиваков, Каменюка, Танковський (Чайковський, 46), Гордієнко, Караваєв, Любеновіч (Сухоцький, 57), Тотовіцький, Будковський (Квасов, 68)

Карпати: Мисак, Мірошниченко, Пластун, Гітченко, Кравець (Новотрясов, 46), Голодюк (Даушвілі, 66), Костевич, Худоб'як, Бланко-Лещук (Гуцуляк, 75), Кадім'ян, Окечукву

Попередження: Любеновіч, Танковський - Мірошниченко

Вилучення: Гітченко, 45, Мірошниченко, 89

На 45-й хвилині матчу не реалізував пенальті Любеновіч (промах).