Кулач: Шахтарю до снаги здобути перемогу в Лізі Європи

Sport bigmir,  7 квітня 2016, 13:10
0
92
Кулач в матчі чемпіонату Туреччини

Український півзахисник Ескішехірспора Владислав Кулач поділився думкою про перспективи шахтаря виграти Лігу Європи

Український півзахисник турецького Ескішехірспора Владислав Кулач прокоментував майбутній поєдинок донецького Шахтаря проти Браги в чвертьфіналі Ліги Європи.

"Шахтарю доведеться зіграти проти хорошого суперника, але думаю, що їм до снаги здобути перемогу в цих матчах і пройти в півфінал. Вважаю, що на цій стадії Ліги Європи вже не залишилося слабких суперників, тим більше Брага зараз показує досить якісний футбол, чому є доказом перемога над Фенербахче, одним з грандів чемпіонату Туреччини.

Португальська команда змогла дістатися до чвертьфіналу Ліги Європи за рахунок дисципліни і самовіддачі на полі. Незважаючи на те, що в матчі було видалення у Фенербахче, португальці йшли до цього результату, переважаючи над противником. Тому цілком заслужено, що за підсумком вони пройшли в 1/4 фіналу. Вірю, що донецький клуб зможе повторити поєдинки Ліги чемпіонів 2010/11, в яких "гірники" двічі здолали португальців.

Також вважаю, що Шахтарю до снаги здобути перемогу в Лізі Європи, адже команда Луческу залишається дуже сильною і якісною командою, яка здатна досягти такого успіху. Незважаючи на те, що на цій стадії залишилося багато сильних команд - таких як Боруссія, Ліверпуль, Севілья - які також будуть битися за титул до кінця, думаю, у Шахтаря є вельми хороші шанси на досягнення цієї мети. Однак про фінал Ліги Європи ще рано говорити, зараз потрібно проходити Брагу. Бажаю їм удачі і буду за них вболівати", - сказав Владислав Кулач.

Нагадаємо, перший матч 1/4 фіналу Ліги Європи Брага - Шахтар відбудеться 7 квітня на муніципальному стадіоні Браги. У прямому ефірі цей поєдинок покаже телеканал Україна.

Додамо, що на сайті буде доступна текстова онлайн трансляція матчу, яка розпочнеться о 22:05.