Sport bigmir,  9 квітня 2016, 19:05
0
98
Реал без проблем громить Ейбар

Підопічні Зінедіна Зідана реабілітувалися перед уболівальниками за поразку в матчі з Вольфсбургом.

Подробиці і онлайн матчу: Реал Мадрид - Ейбар: Текстова трансляція матчу.

Ейбар їхав на Сантьяго Бернабеу не в найкращий час. На тижні мадридці сенсаційно поступилися Вольфсбургу, і мотивація на матч чемпіонату була відповідною.

Зідан тримав у голові матч-відповідь Ліги чемпіонів і дав ігровий час гравцям запасу. З основних гравців вийшов тільки Кріштіану Роналду.

Вже на п'ятій хвилині Реал забив гол. Це Хамес Родрігес красивим обвідним ударом забив зі штрафного. Господарі поля ніби й не помітили, що відкрили рахунок і продовжували атакувати. На 18-й хвилині Роналду віддав асист на Лукаса Васкеса, подвоївши рахунок.

Другий гол деморалізував Ейбар. Через хвилину Хесе вибіг в контратаку і відпасував на Роналду, який підробив м'яч і точно вдарив у кут воріт. Варто відзначити, що португалець був дуже активним не тільки в завершальній стадії, а й у грі на партнерів.

На 39-й хвилині Роналду викотив м'яч на Хесе, який встановив рахунок 4:0, який і зберігся до фінального свистка.

У другому таймі Реал уже грав з думками про матч з Вольфсбургом. Ейбару вдалося створити низку моментів, один з яких закінчився попаданням в поперечину. Ближче до кінця матчу господарі могли забивати і п'ятий гол, але не реалізували свої моменти. Легка перемога дозволяє Реалу продовжувати гонку за Атлетіко і Барселоною і зосередитися на Лізі Чемпіонів.

Реал - Ейбар 4:0

Голи: Хамес, 5, Васкес, 18, Роналду, 20, Хесе, 39

Реал: Касілов - Карвахаль (Данило, 63), Пепе, Начо, Арбелоа - Іско, Каземіро (Ковачіч, 53), Родрігес - Васкес, Хесе (майоран, 75), Роналду

Ейбар: Рієсго - Капа, Пантіч, Раміс, Луна - Ескаленте, Гарсія - Кеко (Ізет Хайровіч, 72), Гонсалес (Борха Бастон, 46), Хота (Хункі, 46) - Енріч

Попередження: Даніло - Гарсія, Ескаланте, Раміс