0
577
Ярмоленко записав до свого активу два голи і гольову передачу

Команда Реброва розгромила Волинь у матчі 21-го туру чемпіонату України.

Київське Динамо розгромило луцьку Волинь у матчі 21-го туру чемпіонату України з рахунком 3:0 і наблизило себе до завоювання чемпіонства.

Основні дії в матчі відбулися в першому таймі - кияни з перших хвилин заволоділи ініціативою і почали розхитувати оборону Волині.

Лучани впевнено тримали свої ворота на замку до 29-ї хвилини, коли динамівці нестандартно і швидко розіграли триходівку Сидорчук - Велозу - Ярмоленко, і Андрій точно пробив у дальній кут воріт.

Цим голом киян прорвало і протягом наступних восьми хвилин м'яч ще двічі опинився у воротах Кичака. Спершу Ярмоленко на швидкості прорвався в чужий штрафний із правого флангу атаки і виконав точну подачу у воротарський, де Гусєв ударом головою замкнув цей пас. А потім Ярмоленко, оформивши дубль, знову, як і з першим голом, пробивши в дальній кут після передачі Велозу.

Завершився перший тайм фолом Шабанова в центрі поля, за який гравець Волині отримав другу жовту картку, так що весь другий тайм луцька команда грала вдесятьох.

У другому таймі Динамо вирішило не знущатися над гостями - кияни продовжили володіти ініціативою, але не нагнітало обстановку біля воріт Кичака. У результаті глядачі голів у матчі вже не побачили.

Що ще варто відзначити - це травму Драговича на 80-й хвилині, після невдалого приземлення на поле, через що австрієць змушений був достроково залишити поле і команди догравали матч у рівних складах.

Перемога над Волинню дозволила Динамо відірватися у чемпіонській гонці на п'ять очок від Шахтаря, який не зміг обіграти Сталь.

Динамо - Волинь 3:0

Голи: Ярмоленко, 29, 37, Гусєв, 34